záclony na mieru

Jednoduchý spôsob, ako vytvoriť krásny domov.

záclony na mieru

Záclony na mieru

Pôsobivé a pri tom jednoduché záclony na mieru zútulnia Váš interiér v obývacej miestnosti alebo v spálni. Tkanina jemne zachytáva svetlo a vytvára pocit súkromia. Ak chcete dosiahnuť efekt riasenia odporúčame šírku záclony aspoň dvojnásobne širšiu ako šírku umiestnenia záclony.

Vytvorte si prítmie zatemňovacím závesom.

Blackout
Zatemňovacie závesy

Zatemňovacie závesy dokážu eliminovať väčšinu svetla a pomáhajú znižovať hluk. V letných mesiacoch udržujú miestnosti chladné a v zime napomáhajú udržať teplo.

Zamatové závesy na mieru lesklé

Zamatové lesklé závesy

Zamatové závesy vyzerajú luxusne a nikdy nevyjdu z módy. Vyzerajú skvelo v rôznych štýloch interiérov. Sú vhodné do priestranných izieb, v spojení s francúzskymi (balkónovými) oknami a takisto ideálne do novostavieb.

Zamatové závesy matné

Zamatové matné závesy

Zamatové matné závesy v spojení s jednoduchou záclonou vytvárajú luxusný interiér v obývacej izbe a aj v spálni. Jemný zamatový záves je spojený s pocitom tepla.

meter

Pripravili sme pre vás návod ako správne merať závesy a záclony s prídavkom na riasenie. Odporúčame šírku závesov a záclon  zadať do objednávky aspoň dvoj násobok, šírky umiestnenia.

Cenu závesov a záclon viete okamžite vypočítať po zadaní potrebnej výšky a šírky. V čom sme iný ako ostatní výrobcovia: Viete zadať aj špecifickú výšku závesov
a záclon.

Spôsob platby.
Pri doručení tovaru na adresu, posielame faktúru/daňový doklad automaticky na e-mail ihneď po potvrdení dodania tovaru od dopravnej spoločnosti.

Dopravné náklady a dodanie.
Nie sme klasický obchod ale výroba. Každá objednávka je pre nás výnimočná. Cena za dopravu sa účtuje podľa aktuálneho cenníka dopravcu.