závesy a záclony na mieru

Jednoduchý spôsob, ako vytvoriť krásny domov.

moderné biele záclony na mieru do obývačky

Pôsobivé a pri tom jednoduché záclony na mieru zútulnia Váš interiér v obývacej miestnosti alebo v spálni. Tkanina jemne zachytáva svetlo a vytvára pocit súkromia. Ak chcete dosiahnuť efekt riasenia odporúčame šírku záclony aspoň dvojnásobne širšiu ako šírku umiestnenia záclony.

Zatemňovacie závesy vhodné do spálne, obývacej izby, pracovne alebo detskej izby. Dokážu eliminovať väčšinu svetla a pomáhajú znižovať hluk. V letných mesiacoch udržujú miestnosti chladné a v zime napomáhajú udržať teplo.

Zamatové závesy do obývačky vyzerajú luxusne a nikdy nevyjdú z módy. Vyzerajú skvelo v rôznych štýloch interiérov. Sú vhodné do priestranných izieb, v spojení s francúzskymi (balkónovými) oknami a takisto ideálne do novostavieb.

meranie závesov a záclon na mieru

Pripravili sme pre vás návod ako správne merať závesy a záclony s prídavkom na riasenie. Odporúčame šírku závesov a záclon  zadať do objednávky aspoň dvoj násobok, šírky umiestnenia.

Cenu závesov a záclon viete okamžite vypočítať po zadaní potrebnej výšky a šírky. V čom sme iný ako ostatní výrobcovia: Viete zadať aj špecifickú výšku závesov
a záclon.

Spôsob platby.
Pri doručení tovaru na adresu, posielame faktúru/daňový doklad automaticky na e-mail ihneď po potvrdení dodania tovaru od dopravnej spoločnosti.

Dopravné náklady a dodanie.
Nie sme klasický obchod ale výrobca. Každá objednávka je pre nás výnimočná. 
Cena za dopravu sa účtuje podľa aktuálneho cenníka dopravcu.